سامانه پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه

ارسـال پیـامک سـریع تـرین و ارزان ترین راه بـرای اطلاع رسـانی ، تبـلیغات ، نظرسنجی ، جذب مشتری و … می بـاشد. سامانه پیام کوتاه وطن هاستینگ نرم افزاری تحت وب می باشد که از طریق آن می توان ارسال و دریافت انبوه را در یک زمان ، بدون هیچ تجهیزاتی با هزینه کمتر از تلفن همراه انجام داد.

قبل از ارسال پیامک حتماً قوانین پلیس سامانه را مطالعه نمایید. پیامک هایی که محتوای آن ها خلاف قوانین میباشند حق ارسال ندارند. مدارک کاربران متخلف در اختیار پلیس فتا قرار خواهد گرفت و پنلشان مسدود و هیچ هزینه ای بازگشت داده نخواهد شد.

بازگشت وجه

بازگشت وجه

بازگشت هزینه سرویس های ماهانه فقط تا 24 ساعت ممکن می باشد. بازگشت هزینه تمدید سرویس ها ممکن نمیباشد. بازگشت هزینه تنها در صورتی امکان پذیر است که مشکلی در ارائه خدمات وجود داشته باشد و مشکل اعلام شده توسط کاربر مربوط به وطن هاستینگ بوده و توسط پشتیبانی قابل حل نباشد. سایر مواردی که بازگشت وجه امکان پذیر نمی باشد: ثبت دامنه ، سوء استفاده از سرویس ، محتوای مجرمانه و هرگونه تخلف از قوانین سایت که حذف سرویس را به دنبال خواهد داشت…

مشاهده تمام قوانین سایت

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی ، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند ،‌ اقدام به خرید می كنند.

وطن هاستینگ – خدمات هاست ، دامنه ، سرور ، سامانه پیام کوتاه

وطن هاستینگ در سال 1390 فعالیت خود را شروع کرده و از سال 1392 فعالیت خود را با نام تجاری وطن هاستینگ ادامه داده است و هدف اصلی ما میزبانی وب و ارائه خدمات اینترنتی بوده است.

  • بیش از 8 سال سابقه کاری و تجربه بالا
  • ارائه خدمات مطابق با انتظارات کاربران
  • احترام به حقوق مشتری و ارتباط صمیمی با کاربران
  • دارای نماد اعتماد الکترونیکی (کسب و کارهای اینترنتی)
  • شماره تماس:   09147715815
  • شماره پیامک:  5000141104